نحن ندعو لك
Loading...
Referans Kartal Towers

درباره ما

Kiler Logo

خانواده کیلر , در ضمینه موضوعات غیرمنقول مجموعه شرکتهای گروهی و عمرانی-ساختمانی فعالیت خود را آغاز نمود.این فعالیتها در مکانهای متفاوت برای اقشار گوناگون جامعه ایجاد گردید.پروژه هایی که قبلا ایجاد شده است توانستند الگوی طراحی ،کیفیت وآسایش شوند و آن را اثبات کردند. 

Kiler GYO در موضوعات توسعه و پیشرفت سرمایه گذاری های غیر منقول قدم های چشمگیری از لحاظ مهندسی و معماری برداشته است و در این زمینه بسیاری از اولین ها و برترین ها را از آن خود نموده است.چنانچه با اتمام بلندترین و برگزیده ترین پروژه در ترکیه و اروپای غربی İstanbul Sapphire Rezidans با ارتفاع (261 متر) و مرکز خریدش توانسته است موفقیت های خود را در توسعه فعالیت های غیرمنقول به اثبات برساند.

Kiler Logo

تراس های موجود در پروژه ها به همراه معماری و طراحی بی نظیر و خاصشان مکانی مناسب برای نشستن و حمام آفتاب گرفتن است که این تنها یکی از امتیازات این پروژه محسوب می شود...

همچنین طراحی با ابعاد متفاوت بین 9 تا 93 متر مربع همه چیز مطابق ذوق و سلیقه شما می باشد.

Referans Kartal Towers با دارا بودن مهد کودک ها, محیط های بازی فضای باز , تراس های تفریحی , باغچه های میوه , نهر های مصنوعی و مکان بازی های آبی نه تنها برای کودکان بلکه برای خانواده ها نیز جزء مکان های تاپ محسوب می شود... شامل واحد های تک خوابه تا 5 خوابه بوده که این واحد ها انعکاسی از آرامش و کیفیت می باشد. در Referans Kartal Towers مسافرت و تعطیات تمام شدنی نیست.واحدهای تک خوابه و دوخوابه در قسمت های هم کف و به صورت افقی در چهارطبقه قرار دارد.برای افراد طبیعت دوست خانه های حیاط داری وجود دارد که از جلو خانه ،نهر می گذرد و یا برای خانواده های پر تراکم در بلوک های کوله (بلوک های برجی) واحد های بزرگتری به منظور ایجاد آرامش و راحتی تک تک افراد خانواده موجود می باشد. همچنین دارای استخر های باز و سر پوشیده , حمام , حمام سونا , سالن های سرگرمی , فیتنس و پیلاتس / استودیوهای دانس , پارک دویدن و پیاده روی و تجهیزات اجتماعی فراوانی می باشد به طوری که Referans Kartal Towers هم منزل و هم تفریحگاه شما خواهد شد.

Referans Kartal Towersبا مغازه هایش نیز پرتو افشانی می کند به طوری که وقتی در منزل هستید می توانید به راحتی مایحتاج روزانه خود را از مغازه هایی که در طبقات همکف وجود دارد تامین نمایید. به همین ترتیب می توانید بیشترین لذت خرید کردن را بچشید و به زندگی کردن در Referans Kartal Towers بدون وقفه ادامه دهید.

Kiler Logo

تمامی عکس های موجود در وب سایت جنبه تبلیغاتی داشته و Kiler GYOبه دلیل الزامات فنی حق هر گونه تغییرات بر روی این عکس ها را دارد. 

نقشه های واحد ها از روی ابعاد اصلی نمی باشد. در نقشه واحد ها , ابعاد باقی مانده پس از کسر بتن , آجر دیوارها و سرامیک , ایزولاسیون روی دیوارها ,ابعاد اصلی نقشه ها به شمار می رود.

Kiler Logo


ارتباط

تماس با ما
نشانی
Atalar Mahallesi Halit Paşa Cad. Şehit Hakan Kurban Sokak Kartal/İstanbul